Aster
- Aantal dagen:
- 14
Op 300 m loopafstand van het mooie Noordzeestrand van Zeeuws-Vlaanderen gelegen, op een goed verzorgd bungalowpark, comfortabel ingericht boven-appartement (50 m2). Ruim balkon met zitje, prive parkeerplaats. Behalve zee en strand biedt dit park faciliteiten (tegen betaling) zoals o.a. een tennisbaan, restaurant, winkels, kinderspeeltuin en fietsverhuur. Op 1 km afstand, Napoleon Hoeve met prachtig overdekt zwembad en op 5 km een 18-holes golfbaan.
In Oostburg (10km) vindt u tevens een Markt, restaurants en winkels.
Er is een WIFI-netwerk voor draadloos internet in het appartement beschikbaar voor gebruik van eigen laptop. Prepaid kaarten zijn te koop via de receptie van reisbureau De Jong op het park voor 5 euro voor 60 minuten internettoegang.