Château Camp Del Saltre
- Aantal dagen:
- 7
Aan de zuidgrens van de Dordogne en niet ver van de rivier de Lot staat het sfeervolle Château Camp del Saltre.», Het sfeervolle 18e eeuwse Château Camp del Saltre is gesitueerd aan de zuidgrens van de Dordogne en niet ver van de rivier de Lot. Het is rustig gelegen op ca. 1, 5 km van het gezellige dorpje Prayssac waar het hele jaar bedrijvigheid heerst. appartementen in een romantisch kasteel centrale wifi (gratis) verwarmd openluchtzwembad De eigenaren hebben Château Camp del Saltre prachtig in de oude stijl gerenoveerd. Kinderen hebben in de enorme tuin alle ruimte om te spelen. En er is een heerlijk verwarmd zwembad. De 6 ruime appartementen en voormalige Boulangerie liggen aan de binnenplaats, in het gebouw waar vroeger het personeel van de eigenaar verbleef. In vrijwel alle gevallen bevinden de slaapkamers zich op de eerste verdieping en beschikken ze over 1e klas-éénpersoonsboxspringbedden. Je kunt genieten van de algemene voorzieningen zoals het verwarmde zwembad, of erop uit gaan om de boeiende omgeving te verkennen. Bijzonder de moeite waard is een bezoek aan de gezellige stad Cahors, op ca. 28 km, met zijn bijzondere brug, de Pont Valentré. Château Camp del Saltre scoort een 8, 7 uit 10, op basis van 29 beoordelingen.