Hotel details Maison De Vacances - ThÉdirac

Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot-Quercy
  • Thédirac
  • Vakantiehuis
  • 3
  • 8.4
  • 8

Beoordelingen

Over Maison De Vacances - ThÉdirac

Karaktervol vakantiehuis met privé-zwembad, heerlijk rustig gelegen op 300 m van het schattige dorpje Thédirac. Hier wandelt u zo naar toe voor uw stokbrood, kruidenier, postzegels (postkantoor), om te tennissen of om er een heerlijk lange wandeling te starten. Thédirac ligt in het enorm bosrijke gebied tussen het middeleeuwse Gourdon (25 km, met kerk en huizen 13e - 16e eeuw) en het prachtige Cahors (20 km), bekend van zijn Gotische vestingbrug over de Lot (Pont Valentré) en natuurlijk van zijn wijn. Bezoek de wijnkastelen waar u uiteraard ook kunt proeven (en kopen!). De rivier de Lot slingert 12 km zuidelijk van uw huis door het beeldschone landschap. Volgt u de vallei stroomopwaarts dan komt u bij het prachtige St. Cirq-Lapopie (50 km), Château de Cénevières, Cajarc en de absoluut te bezoeken Grottes du Pech Merle. De andere richting voert langs Luzech (17 km van huis) waar u kunt kanoën, zeilen en waterfietsen. Bij Catus (7 km) ligt een zwemmeer met verhuur van kano's en waterfietsen. Andere uitstapjes maakt u naar het beroemde Rocamadour (55 km), Padirac, Gourdon en Cahors, en het beeldschone Domme (29 km) aan de Dordogne. Boodschappen in Montgesty (3 km) of in het grotere, gezellige Catus (7 km). Prima restaurant in Les Arques (5 km).Een enorm eigen terrein van 5000 m² omringt uw vrijstaande vakantiehuis van bijna twee eeuwen oud, dat in 1983 geheel gerenoveerd werd. Heerlijke tuin met prachtig uitzicht over de velden, bossen en daken van het dorp. Overal in de tuin zijn leuke hoekjes om te zitten en te spelen, steeds verschillend. Er is een speeltoestel voor de kinderen, een gezellige stenen BBQ en natuurlijk het zwembad (10 x 5 m, diep 1.50 m) met terras en ligstoelen rondom. Bij uw vakantiehuis is een groot terras met picknicktafel en tuinmeubilair. Het interieur is keurig verzorgd en bijzonder sfeervol door het vele hout. Woonkamer met grote schouw/open haard, TV, DVD, zitbank (uitklapbaar tot 2-pers.bed), buffetkasten, eettafel en deur naar terras en tuin. Met barblad afgescheiden gezellige inbouwkeuken met afwasmachine, magnetron, keukenmachine etc.. Slaapkamer 1: een 2-pers.bed. Badkamer met douche. Apart toilet. Boven (met airconditioning): sfeervolle overloop met deur naar achtertuin en zitbank (uitklapbaar tot 2-pers.bed). Slaapkamer 2: een groot 2-pers.bed (1.60 x 2 m). Slaapkamer 3: een 2-pers.bed. (Tweede) badkamer met douche. Tweede (apart) toilet. Wasmachine.

Maison De Vacances - ThÉdirac te boeken bij (1 resultaten)

Maison De Vacances - ThÉdirac in Thédirac Frankrijk ook te boeken bij Topic Travel Vakantiehuizen

Maison De Vacances - ThÉdirac

Aantal dagen:
onbekend
VANAF€ 0,00

meer resultaten

Faciliteiten

Maison De Vacances - ThÉdirac in Thédirac Lot-Quercy Frankrijk

Maison De Vacances - ThÉdirac Thédirac, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking