Hotel details Maison De Vacances - Montclera

Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot-Quercy
  • Montcléra
  • Vakantiehuis
  • 4
  • 8.5
  • 5

Beoordelingen

Over Maison De Vacances - Montclera

Vrijstaand vakantiehuis met een fantastisch uitzicht. Uw vakantiehuis is het laatste huis in een boeren hameau (gehucht) met nog geen tien inwoners. Hier is het lekker rustig en in de omgeving kijkt u uw ogen uit! Twee totaal verschillende, maar absolute toppers zijn Rocamadour en Sarlat-la-Canéda (beide 40 km). Vroeger ging men op pelgrimstocht naar het prachtige Rocamadour, tegenwoordig is het een van de grootste toeristische trekpleisters van het departement Lot. Het stadje, dat ook wel de verticale stad genoemd wordt, is gebouwd op een rots en is te verdelen in drie gedeeltes: beneden ligt het oude dorp, halverwege staat de oude kerk en helemaal boven vindt u een mooi kasteel waar u geniet van een fenomenaal uitzicht! Sarlat-la-Canéda is een leuk stadje waar u heerlijk kunt winkelen. U kunt hier elke ochtend de overdekte markthal bezoeken en lekker op het terras van het zonnetje genieten. Vergeet u hier niet de verrukkelijkste lekkernijen te kopen om mee naar huis te nemen. Denkt u bijvoorbeeld aan foie gras en de lokale notenlikeur. Een wat kleiner pareltje is Monpazier (36 km). Dit vestingstadje uit de 13e eeuw is een van de mooiste van Frankrijk waar veel originele gebouwen zijn behouden. Andere plaatjes om te bezoeken zijn Gourdon (36 km) met de bekende grotten van Cougnac, Villefranche-du-Périgord (17 km, markt op zaterdag) en Les Arques (3 km) met het prachtige Zadkine-museum. En als u een dagje verkoeling zoekt aan het water kunt u terecht in Cazals (2 km). Een heerlijk plekje om te zwemmen in het meer of een waterfiets te huren. Tevens bakker, supermarkt, restaurant, postkantoor en markt op zondag. Nieuw en comfortabel vakantiehuis met een zonnige tuin. Deze oude schuur is in 2010 volledig en met veel zorg gerenoveerd en is nu uw onderkomen voor de komende vakantie! Rondom uw vakantiehuis beschikt u over een ruime grastuin met bloemen, fruitbomen, trampoline en een schommel voor de kleintjes. En natuurlijk het heerlijke, half-overdekte terras met tuinmeubilair en vaste, stenen BBQ. U geniet hier van een prachtig uitzicht over de weide met schaapjes en de bossen die gelijk achter uw vakantiehuis beginnen. De perfecte uitvalsbasis voor een mooie wandeling! En als u geluk heeft, komen de hertjes ook nog even nieuwsgierig langs. Het interieur van uw vakantiehuis is netjes en verzorgd. Lichte woonkamer (via een afstapje) met luie zithoek, TV, DVD en twee schuifdeuren naar het terras. Open keuken met koelkast, magnetron, grote eethoek, piano, mooie houten buffetkast en schuifdeur naar het terras. Boven: Slaapkamers 1 en 2: elk met een 2-pers.bed. Badkamer met hoekbad en toilet. Slaapkamer 3: een breed 1-pers.bed (1.20 m). Dekbedden. Ventilatoren in de slaapkamers.

Maison De Vacances - Montclera te boeken bij (1 resultaten)

Maison De Vacances - Montclera in Montcléra Frankrijk ook te boeken bij Topic Travel Vakantiehuizen

Maison De Vacances - Montclera

Aantal dagen:
onbekend
VANAF€ 0,00

meer resultaten

Faciliteiten

Maison De Vacances - Montclera in Montcléra Lot-Quercy Frankrijk

Maison De Vacances - Montclera Montcléra, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking