Maison De Vacances - DÉgagnac
- Aantal dagen:
- onbekend
Een unieke ervaring, slapen in een 17e eeuwse duiventil! Dit vrijstaande vakantiehuisje is uitermate geschikt voor een intieme 'tête-à-tête', even lekker samen weg. Het is ook een goede uitvalsbasis voor leuke uitstapjes. Dwars door het glooiende landschap en via beboste weggetjes komt u aan in Rocamadour (50 km), een oude bedevaartsplaats dat tegen de rotsen is gebouwd. Vanaf de burcht heeft u een prachtig uitzicht over de vallei. Via de 223 treden (of met de lift) komt u 120 meter lager in het toeristische stadje met nauwe straatjes, leuke winkeltjes en het Musée d'Art Sacre Francis-Poulenc met een echte schatkamer! En in de Grottes des Merveilles vindt u prachtige prehistorische wandschilderingen. Wandschilderingen vindt u ook in Gourdon (11 km) in de grotten van Cougnac. Gourdon is een gezellig middeleeuws stadje met kleine straatjes, terrasjes en markt op dinsdag (tevens grote supermarkt). Is het nou echt te warm voor een uitstapje? Vanaf uw vakantiehuis bent u zo bij het vismeertje van Dégagnac (1 km) voor de nodige verkoeling. In het dorp vindt u ook de bakker, een winkeltje voor de dagelijkse boodschappen, postkantoor en restaurant.Net buiten het dorpje Dégagnac bereikt u via de oprijlaan dit gezellige stulpje, een oude duiventil die in 1990 is omgebouwd tot vakantiehuis. Overdag geniet u van al het moois dat de regio u te bieden heeft en 's avonds geniet u van de rust bij uw knusse vakantiehuis. De oprijlaan is ook uitermate geschikt voor een potje jeu-de-boules, ballen zijn aanwezig. Rondom beschikt u over een grote grastuin van 1 hectare, volop privacy dus. Aan de voorkant ligt het terras op het zuiden met tuinmeubilair, parasol en BBQ. Entree via een lagere deur, even bukken dus. Het interieur van uw vakantiehuis is eenvoudig maar verzorgd. U komt binnen in de keuken met eethoek en stereo (radio/cd). Eerste verdieping: Lui zithoekje en badkamer met douche en toilet. Tweede verdieping: Ruime slaapkamer onder het schuine dak met een 2-pers.bed, zitje en TV.