Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot Et Garonne
  • Bon Encontre
  • Kasteeltje
  • 4
  • 8.5
  • 6, 13, 20, 27
  • 2016-05-28, 2016-06-04, 2016-06-11, 2016-06-18, 2016-06-25, 2016-07-02, 2016-07-30, 2016-08-06
  • 2016-06-03, 2016-06-10, 2016-06-17, 2016-06-24, 2016-07-01, 2016-07-08, 2016-08-05, 2016-08-12, 2016-08-19, 2016-08-26

Beoordelingen

Over Sunny Castle,

In het hart van de Agenais, op 7 kilometer van de stad Agen, vindt u dit prachtige domein, bestaande uit een kasteel uit de 12e eeuw The Castle en twee andere woningen La Petite Bergerie en L'Ancien Four. Een ideale omgeving om te genieten van rust en natuur. Het landgoed (28 ha.) beschikt over bossen, velden en vijvers (kreeftvissen mogelijk). Op het domein kunnen 22 tot 24 personen verblijven en u beschikt over een privé zwembad (6 x 12 meter). Interieur The Castle (10 - 12 pers.) Begane grond: Entree met kapstok, bar met koelkast, wasbak, computerhoek met Wifi. Volledig ingerichte keuken met oven, magnetron, wasmachine en droger. Grote salon/eetkamer met open haard, eettafel voor 10 personen, televisie en Dvd-speler. Eerste etage (bereikbaar met oude, stenen trap): Grote slaapkamer met een tweepersoonsbed, een éénpersoonsbed en een uitschuifbed met houtkachel en televisie. Grote, luxe badkamer met bad, douche en toilet. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee éénpersoonsbedden en houtkachel. Slaapkamer met twee tweepersoonsbedden en open haard. Tweede etage: Groot terras met 360° uitzicht op de vallei. Interieur La Petite Bergerie (8 pers.) Begane grond: Salon met open haard (polyflam), televisie, Dvd-speler en Wifi. Grote eettafel voor 8 personen. Volledig ingerichte keuken met oven, magnetron, koelkast. Gang met kapstok en toilet. Wasruimte met wasmachine en droger. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en toegang tot het privéterras. Badkamer met douche, wastafel en apart toilet. Eerste etage: Overloop met bureau. Badkamer met douche en toilet. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee uitschuifbedden. Ruimte met een éénpersoonsbed. Slaapkamer met een tweepersoonsbed, televisie. Grote, luxe badkamer met hoekbad en zicht op de binnenplaats van het kasteel. Interieur L'Ancien Four (4 pers.) Begane grond: Entree met kapstok. Badkamer met douche. Woonkamer met volledig ingerichte keuken. Eettafel voor 4 personen en zitgedeelte met bank, televisie, Dvd-speler en Wifi. Mezzanine: In de ene hoek staat een tweepersoonsbed en in de andere hoek (scheiding door stenen muur) staan twee éénpersoonsbedden. Exterieur Er zijn verscheidene terrassen met tuinmeubilair en barbecue. De woningen bevinden zich op een niet-omheind landgoed. U heeft beschikking over een mooi, omheind zwembad (6 x 12 meter) en een groot terrein met drie vijvers. Omgeving U bevindt zich in het land van de gastronomie welke rijk is aan fruitbomen (vergeet u niet de beroemde pruimen van Agen te proeven). Er zijn veel wandelroutes om de omgeving te verkennen. De stad Agen (6 km.), Walibi park in Roquefort (10 km.) en bezoek ook de grotten van Fontirou (25 km.), het kasteel van Henri IV in Nérac (33 km.), het kasteel Bonaguil in Fumel (59 km.) en het leuke middeleeuwse dorp Lacapelle Biron (68 km.).

Sunny Castle, te boeken bij (1 resultaten)

Sunny Castle,  in Bon Encontre Frankrijk ook te boeken bij Villaxl.com Vakantiehuizen

Sunny Castle,

Aantal dagen:
6, 13, 20, 27
VANAF€ 2865,00

meer resultaten

Faciliteiten

Sunny Castle,  in Bon Encontre Lot Et Garonne Frankrijk

Sunny Castle, Bon Encontre, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking