Aanbieding details

  • Frankrijk, FR
  • Lot, Midi-Pyrénées
  • Rocamadour
  • Europa
  • ***

Beoordelingen

Over Les Cigales

Camping Les Cigales bevindt u zich in het hart van de regio en ligt dus niet ver van alle attracties. Voor groot en klein is dit een ideale plaats voor een vakantie in Frankrijk.
Rocamadour heeft haar middeleeuwse karakter behouden. De stad is na Lourdes de meest bezochte bedevaartsplaats van Frankrijk en is gewijd aan de Zwarte Madonna van Rocamadour. In de omgeving van camping Les Cigales bevinden zich archeologische vindplaatsen, kloven, grotten en kenmerkende dorpjes. Vanaf de canyon van de Alzou, in het hart van het Regionaal Natuurpark van de Causses du Quercy, is het uitzicht indrukwekkend. Een geweldig uitje is een bezoek aan het Forêt des Singes in Rocamadour. Het is een park waar 130 aapjes rondlopen en dat zonder begeleiding te bezichtigen is. De grot van de wonderen, de Rocher des Aigles, is een plaats die u ook beter niet kunt overslaan. Wandelen, kanoën, kayakken, paardrijden en klimmen zijn sporten die in deze streek veel beoefend worden.
Genieten van de faciliteiten op de camping? Neem een verkoelende duik in het buitenzwembad. Voor de kinderen is er een eigen kinderbad. Speel petanque, tafeltennis of ga met uw kinderen naar het speelveld met trampolines e.d. Camping Les Cigales verhuurt ook bordspellen.

Het animatieteam van de camping verzorgt in het hoogseizoen voor de hele familie een uitgebreid programma dat afgestemd is op de verschillende leeftijdsgroepen, zoals schatgraven, sporttoernooien, aerobics of kanoën op de Dordogne. Ook 's avonds zit het animatieteam niet stil. Zo worden er bijvoorbeeld op een gigantisch scherm films vertoond. Vanaf camping Les Cigales rijdt er een treintje voor nachtelijke excursie naar de stad Rocamadour.

Ook de inwendige mens wordt niet vergeten. Voor het ontbijt of lunch is er een broodjesservice. Er zijn in het hoogseizoen afhaalmaaltijden te koop. Wilt u zelf iets koken? U kunt in de aanwezige supermarkt boodschappen doen. Voor een aperitiefje kunt u terecht in de bar. Op deze camping in Frankrijk kunt u via een WiFi-punt in contact blijven met de rest van de wereld.

Les Cigales te boeken bij (1 resultaten)

Les Cigales in Rocamadour Frankrijk, FR ook te boeken bij Suncamp.nl

Les Cigales

Aantal dagen:
onbekend
VANAF€ 0,00

meer resultaten

Faciliteiten

Les Cigales in Rocamadour Lot, Midi-Pyrénées Frankrijk, FR

Les Cigales Rocamadour, Frankrijk, FR

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking