Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot Et Garonne
  • Bon Encontre
  • Cottage
  • 4
  • 8.3
  • 6, 13, 20, 27
  • 2016-04-09, 2016-04-16, 2016-04-23, 2016-04-30, 2016-05-07, 2016-06-04, 2016-06-18, 2016-06-25, 2016-07-16, 2016-07-30, 2016-08-06, 2016-09-03, 2016-09-17
  • 2016-04-15, 2016-04-22, 2016-04-29, 2016-05-06, 2016-05-13, 2016-06-10, 2016-06-24, 2016-07-01, 2016-07-22, 2016-08-05, 2016-08-12, 2016-09-09, 2016-09-23, 2016-09-30

Beoordelingen

Over La Petite Bergerie,

In het hart van de Agenais, op 7 kilometer van de stad Agen, vindt u dit prachtige domein, bestaande uit een kasteel uit de 12e eeuw en twee andere woningen. Een ideale omgeving om te genieten van rust en natuur. Het landgoed (28 ha.) beschikt over bossen, velden en vijvers (kreeftvissen mogelijk). De woning La Petite Bergerie is geschikt voor 8 personen en bevindt zich in de linkervleugel van het kasteel. In de tuin is een gemeenschappelijk zwembad aanwezig (open van mei tot oktober). Interieur Begane grond: Salon met open haard, televisie, Dvd-speler en Wifi. Grote eettafel voor 8 personen. Volledig ingerichte keuken met oven, magnetron, koelkast. Gang met kapstok en toilet. Wasruimte met wasmachine en droger. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en toegang tot het privéterras. Badkamer met douche, wastafel en apart toilet. Eerste etage: Overloop met bureau. Badkamer met douche en toilet. Slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee uitschuifbedden. Ruimte met een éénpersoonsbed. Slaapkamer met een tweepersoonsbed, televisie. Grote, luxe badkamer met hoekbad en zicht op de binnenplaats van het kasteel. Exterieur De woning heeft een omheinde tuin en is gelegen op een niet-omheind landgoed. Op het landgoed bevinden zich tevens twee andere woningen L'Ancien Four voor 4 personen en The Castle voor 10 personen. De totale capaciteit van de drie woningen op het landgoed bedraagt 24 personen Sunny Castle . Voor meer informatie kunt u contact opnemen via U heeft beschikking over een mooi gemeenschappelijk zwembad (6 x 12 meter en geheel omheind) en een groot terrein met drie vijvers. Omgeving U bevindt zich in het land van de gastronomie, rijk aan fruitbomen (vergeet u niet de beroemde pruimen van Agen te proeven). Er zijn veel wandelroutes om de omgeving te verkennen. De stad Agen (6 km), Walibi park in Roquefort (10 km) en bezoek ook de grotten van Fontirou (25 km), het kasteel van Henri IV in Nérac (33 km), het kasteel Bonaguil in Fumel (59 km) en het leuke middeleeuwse dorp Lacapelle Biron (68 km).

La Petite Bergerie, te boeken bij (1 resultaten)

La Petite Bergerie,  in Bon Encontre Frankrijk ook te boeken bij Villaxl.com Vakantiehuizen

La Petite Bergerie,

Aantal dagen:
6, 13, 20, 27
VANAF€ 2699,00

meer resultaten

Faciliteiten

La Petite Bergerie,  in Bon Encontre Lot Et Garonne Frankrijk

La Petite Bergerie, Bon Encontre, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking