Aanbieding details

  • Frankrijk
  • Lot
  • Souillac - Lachapelle-Auzac
  • Bungalowpark
  • Eigen vervoer
  • 2
  • 2
  • Nederland
  • 28-3-2015

Beoordelingen

Over Souillac Country Club

Houdt u van luxe, service, kwaliteit en stijl? Kies dan voor deze Golden Label accommodatie. Geniet in dit prachtige en kwalitatief hoogstaande vakantiedorp met luxueuze chalets in een uitgestrekte natuuromgeving. Doordat het domein opgebouwd is in verschillende wijken met telkens een openluchtzwembad, zijn privacy en rust absoluut gegarandeerd. babybedje (bij boeking opgeven), speeltuin en kinderstoelen aanwezig alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen...

Souillac Country Club te boeken bij (1 resultaten)

Souillac Country Club in Souillac - Lachapelle-Auzac Frankrijk ook te boeken bij Lavidatravel.nl

Souillac Country Club

Aantal dagen:
2
VANAF€ 89,00

meer resultaten

Faciliteiten

Souillac Country Club in Souillac - Lachapelle-Auzac Lot Frankrijk

Souillac Country Club Souillac - Lachapelle-Auzac, Frankrijk

Beoordeel nu

Uw beoordeling van deze aanbieding

  • UitstekendUitstekend
  • GoedGoed
  • GemiddeldGemiddeld
  • SlechtSlecht
  • BedroevendBedroevend

Opmerking